ČASTÉ DOTAZY

Často kladené otázky

Vyrábíte zboží až po zadání objednávky?


Ve většině případů ne. Máme všechny výrobky v dostatečném množství i předstihu vyrobené a uskladněné v naší dílně, proto jsme schopní je ihned odesílat.
Kdy a jak často zboží odesíláte?


V začátcích fungování našeho e-shopu zatím jen dvakrát týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek. Pokud na své zboží pospícháte, můžeme se dohodnout individuálně. Stačí dopsat své přání do poznámky při objednávce.
Mohu si objednat i jiné složení sad a sestav, než máte na e-shopu?


Ano, rádi vám vytvoříme balíček na míru, jen musíte počítat minimálně s jedním týdnem navíc. Specifickou objednávku nám zašlete na email info@slaskoukremeslu.cz nebo do zpráv na naší FB stránce S láskou k řemeslu. Jediné, v čem nejsme schopní online vyhovět, je zasílání jednotlivých kusů drobných vánočních ozdob nebo kraslic. Není v našich silách ani finačních možnostech nabízet prodej v řádech desítek korun. Tuto možnost u nás dostáváte pouze při osobní návštěvě obchůdku nebo na trzích u našeho stánku.
Vyrábíte výrobky i na míru?


Snažíme se vyhovět všem vašim požadavkům, proto nás neváhejte zkontaktovat a my vám povíme, zda a kdy jsme schopní výrobku vdechnout život. Specifickou objednávku nám zašlete na email info@slaskoukremeslu.cz nebo do zpráv na naší FB stránce S láskou k řemeslu.
Co u vás nelze objednat?


Jediné, v čem nejsme schopní online vyhovět, je zasílání jednotlivých kusů drobných vánočních ozdob nebo kraslic. Není v našich silách ani finančních možnostech nabízet prodej v řádech desítek korun. Tuto možnost u nás dostáváte pouze při osobní návštěvě obchůdku v Brodku u Konice nebo na trzích.